Zelené Impérium - Zahradni hry zdarma z Upjers

Těžkost zahradní hry

Browser hry Upjers

Pestrá zahradní simulace

Čím těžší questy jsou, tím více peněz si můžeš vydělat a tím více bodů dostaneš za tvé dodávky. Po dobu trvání úkolu hra zadává různé cíly, které musíš splnit. Často questy naruší rutinu, tak že hra zůstane vždy zábavná.


Zelené Impérium

Nabídka pro hobby zahradníky

Normálně ponechá tato zahradní simulační hra hráči volnou ruku. Někteří hráči chtějí zažít ale něco jiného a plnit složité úlohy.

Jak se dostanu k objednávkám?

V Zelené Dolině na tebe denně čeká jeden obyvatel a má speciální přání. Samozřejmě dostaneš odměnu, když splníš jeho přání!

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Hned začít

Podle toho na jakém úkolu pracuješ, tak jsou různé požadavky, které musíš splnit. Běžné je splnit požadavky trhu, wimpů a dodat různé druhy ovoce a zeleniny. Ve questech musíš dokonce dodávat velké množství tvých produktů. Tak se třeba může stát, že kosmetička chce 1000 okurek na oči pro své zákazníky. Celá vesnice si tě velice váží.

Jak splním úlohy?

Měl by si udělat plán: Co je požadované? A jak můžeš tvé možnosti optimálně na tyto úlohy využít. Jestli se questům věnuješ na plno, nebo jen tak mezi tím nemá žádný vliv na tvé dodávky, protože neexistuje žádné ultimátum do kdy musíš produkty dodat. Když ale jednou začneš jeden quest a nechceš ho dodělat, tak ho můžeš jednoduše přerušit. Než ale nesplníš požadavky první úlohy, tak nemůžeš pokračovat s další. Chybí ti nějaké produkty a k vůli tomu nemůžeš splnit jednu úlohu, tak máš na trhu možnost si koupit chybějící produkty.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Hrát zdarma s Upjers

Tyto hry se dají hrát zdarma. Od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers bezplatné hry v prohlížeči. To jsou online hry, které se dají hrát přímo v prohlížeči a není zapotřebí jakéhokoliv downloadu nebo instalace softwaru. K barevným hrám od Upjers paří i tato zahradní simulace.

Forum - Zelené Impérium