Vítejte v Zelené Impérium - Browser hra

Online hra Zelené Impérium – Dověď se teď více!

Browser hry Upjers

Zelené Impérium sjednotí hráče

Virtuální sousedství dělá tuto online hru vynikající: Zelené Impérium ukazuje to, co se časem stalo standardem jiných her v prohlížeči. Pevná integrace smyslu pro komunitu, který dále a perfektně harmonuje s hrou v prohlížeči. Je to bezčasová fascinace! Chceš se dozvědět více o této hře a její fascinaci? Tak navštiv naše fórum. Více informací ke hře najdeš na dalších stránkách.


Zelené Impérium

Zahradničit v prohlížeči?

Jestli v životě nebo před počítačem: Zahradnictví je těžká práce! Jako hra v prohlížeči splní Zelené Impérium všechny požadavky.

Online hra proti plevelu!

Příležitostní hráči požadují flexibilitu – pro tyto hráče je prohlížeč ta správné východisko. Ale i vzhled a ovládání jsou na úrovni času!

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Lehký začátek zaručený!

Virtuální zahrada ve formě online hry má výhody: Není nutno dlouhých instalací. Takzvaný Free2Play koncept a jednoduché ovládání s Drag & Drop umožní lehký vstup do hry. Přímo ve hře hráč rychle pozná jak hra funguje a dostane hned k začátku skvělé úlohy. I skvělý tutoriál hry se může měřit s jinými hry a už po krátké době hráči můžou sklidit své první rostliny.

Překvapující hloubka hraní čeká!

Lehký začátek neznamená, že ti vše v této online hře spadne do klína! Jako i v jiných, podobných hrách v prohlížeči stejného žánre se hráči můžou měřit v žebříčku. Zelené Impérium má tisíce fanoušků, kteří se starají o svou virtuální zahradu. Mezi sebou se měří kdo má nejhezčí a nejlepší zahradu. Samozřejmě je krása relativní a každý má jinou představu, ale aby byla hra objektivní, tak hráči dostávají za své úspěchy body. Třeba za sklízení vzácných rostlin.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Objev to zdarma: Hry od Upjers

Objevte bezplatné hry od Upjers. Od roku 2006 vyvíjí Bamberský vývojář her Upjers hry v prohlížeči. Tyto barevné online hry se dají hrát zdarma přímo v prohlížeči bez downloadů a instalací.

Forum - Zelené Impérium