Zelené Impérium - hrát zdarma online strategie hra z Upjers

Zelené Impérium – Hledají se hobby zahradníci!

Browser hry Upjers

Se strategii k nejlepšímu hodnocení

Každá sklizen, prodej tvých produktů ti v této strategické hře přinese body. I v některých questech si můžeš přivydělat body. S dostatkem bodů se dostaneš do dalších levelů a takto zízkáš možnost sadit nové rostliny a můžeš využít další funkce hry.


Zelené Impérium

Online strategie hry v zahradě

V Zeleném Impériu jste se strategickou dovednosti vedoucím své vlastní zelené oázy a vyděláváte si takto peníze.

Zahradní management

V ekonomické simulaci Zelené Impérium si zdobíte svou vlastní zahradu dle vašich představ a můžete pěstovat ovoce a zeleninu.

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Krtci a plevel

K "přirozeným nepřátelům" hobby zahradníkům patří krtci a plevel. Krtci ryjí na zahradě a kazí vám vaši sklizen. Takto pak máte menší výnos. Plevel ne jen vypadá hrozně, ale zpomaluje růst vašich rostlin. V této strategické online hře máte ale k dispozici všechna nářadí, abyste těmto škůdcům zabránili.

Funkce Zeleného Impéria

Různé rostliny rostou různou rychlostí. Jakmile vykvetou, tak je můžeš sklidit a získat tak tvůj výnos. Tvé získané produkty se ti pak automaticky uloží do tvého regálu. Také máš možnost si nechat od různých skřítků pomoct. Tyto skřítci jsou speciální funkce hry a jejich pomoc můžeš v různých levelech využít. Každá rostlina ti dá určitý výnos. Jakmile máš tvůj výnos přenesený do tvého regálu, tak to můžeš na trhu prodat a vydělat si tak peníze, nebo sazenice použít znovu a takto je stále rozmnožit. Tvou zahradu si můžeš během hry rozšířit a takto se rychleji dostat k většímu výnosu a peněz.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Zdarma: Upjers hry

Hry jsou velká vášeň Bamberského vývojáře Upjers. Od roku 2006 vyvíjí hry v prohlížeči. To jsou online hry, které se dají hrát zdarma a přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru. K tomu patří i strategické online hry.

Forum - Zelené Impérium