Zelené Impérium - Hry online z Upjers jsou zábavné

Zelené Impérium – Herní online zábava

Browser hry Upjers

Hra a hráči srůstají dohromady

S různými speciálními funkcemi, pravidelnými úpravami a rozšiřováním, to sice v online hrách není nic nového, ale takto dávají hráčům pořád nové cíle a zábavu. Aby hra Zelené Impérium neutichla a nebyla zapomenuta, tak vám často dodáváme nové updaty se skvělými funkcemi a nabídky.


Zelené Impérium

Hrdina jahodového pole

V této online hře jsi hrdina jahodového pole: Sázet, zavlažovat a sklízet je jen malý díl tvých úkolů.

Idea Zeleného Impéria

Obchoduj s tvou sklizni na trhu nebo prodej tvé produkty roztomilým wimpům – protože oni si tvých skvělých bio produktů váží!

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Funkce

Zvládni mnoho srandovních questů a stan se imperátorem Zeleného Impéria! Sázej virtuální ovoce a zeleninu, pozoruj jak tvé rostliny rostou a nechej si od tvých pomocníků pomoct. Podívej se do sousedních vesnicí. Zde můžeš zkoumat na různých hnojivech, nebo poslat jiným hráčům krtka do zahrady.

Hrát Zelené Impérium zdarma

Tvůj vlastní ráj v zahradě. Čerstvá zelenina a ovoce a mnoho skřítků: To je bezplatná online hra Zelené Impérium! Bez downloadů a instalací softwaru můžeš začít ihned hrát hry přímo v prohlížeči. Co že? Ty nemáš páru o zahradnictví? A ekonomické hry jsou jen pro matematiky? Mýlíš se! Zde máš lopatu a konev, abys mohl zábavně a rychle vystavět tvou překrásnou zahradu. Roztomilí skřítci, vždy čerstvé ovoce a milióny jiných hráčů tě v této online hře očekávají.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Upjers bezplatné hry online

Od roku 2006 nabízí Bamberský vývojář Upjers bezplatné hry v prohlížeči. Milióny hráčů hrají pravidelně barevné online hry od Upjers. Rozmanitost her od Upjers je velká a začíná u simulací se zahradou, přes fantasy-action hry až ke komplexním ekonomickým hrám.

Forum - Zelené Impérium