Zelené Impérium >> online hry zdarma z Upjers

Zelené Impérium – Hra pro zahradníky

Browser hry Upjers

Jsou mé údaje chráněné?

Samozřejmě! Obavy o tom, jestli jsou vaše údaje chráněné nebo ne jsou nezdůvodněné. Upjers zajišťuje, že všechny vaše údaje jsou zajištěné a nejsou pro jiné uživatele nebo lidi viditelné. Pro jakou bezplatnou online hru se jenom rozhodnete: Ochrana osobních údajů má vždy prioritu. Informace v žádném případě nedáme dále.


Zelené Impérium

Bezplatné hry v prohlížeči

Kdo má bezplatné online hry rád a chce je zažít, tak pro toho je simulace zahrady, hra Zelené Impérium, přesně ta pravá hra.

Ve své zahradě

Zde děje vše ve hře Zelené Impérium. V zahradě se staráte o své vlastní rostliny a můžete je pozorovat jak rostou.

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Zelené Impérium - Funkce

Zelené Impérium vám nabízí mnoho funkcí. Vybavte svou zahradu s různými věci – od dekorace až po jablkový strom. Využijte trh a prodejte vaše produkty jiným hráčům, nebo si něco co vám chybí kupte. Splňte questy a postarejte se o obyvatele vesnice. Bezplatná online hra Zelené Impérium vám zajistí na dlouhou dobu skvělou zábavu přímo v prohlížeči.

Bezplatná idea online hry

Můžou se hrát zdarma. Vše co je za potřeby je počítač s internetovým spojením a funkční emailová adresa. Jsou tyto požadavky splněné, tak se můžete na herní stránce zdarma registrovat a hned začít hrát. Nakonec vám bezplatné hry nabízí skvělé funkce a hodně zábavy. Nejdůležitější první kroky a funkce Zeleného Impéria se dozvíte v tutoriálu. Potom hrajete tak jak se vám to líbí a stavíte si svou vlastní hezkou zahradu. Dokažte svůj talent a staňte se imperátorem Zeleného Impéria.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Upjers hry: Hrát zdarma

Bezplatné online hry – tak zní vášeň Bamberského vývojáře online her Upjers. Už od roku 2006 vyvíjí tato společnost bezplatné hry v prohlížeči. A to s velkým úspěchem. Milióny hráčů hrají po celém světě hry od Upjers.

Forum - Zelené Impérium