Hry zdarma z Upjers - Zelené Impérium

Hrát hru Zelené Impérium v prohlížeči zdarma!

Browser hry Upjers

Bezplatná online hra Zelené Impérium

Hry v prohlížeči jsou velmi zajímavé a mají svůj vlastní šarm, protože se dají kdykoliv a kdekoliv hrát zcela zdarma bez instalací programů. I různí publisher na PC imitují tyto možnosti a vyvíjejí hry v prohlížeči. Mikrotransakce a dodatečné updaty jsou i u zakoupených hrách čím dále častěji částkou nabídky.


Zelené Impérium

Bezplatné ekonomické simulace

V Zeleném Impériu jste svůj vlastní pán nad svou zahradou, kterou můžete zdobit dle vašich představ.

Online hra se zahradou

Prodejem vašeho vypěstovaného ovoce a zeleniny, si můžete koupit nové dekorace, se kterou si pak můžete vaši zahradu vyzdobit.

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Idea k Zelenému Impériu

V této online hře jsi svůj vlastní pán nad tvou zahradou. Odstran plevel, kameny a zažeň krtky s tvé zahrádky. Zaměstnej pomocníky, kteří ti pomůžou se zavlažováním a sklizni. Pozoruj jak ti tvé rostliny kvetou. Ale pozor: Jiní hráči ti chtějí někdy i uškodit a pošlou ti do tvé zahrady krtky. Hraj teď zdarma a vytvoř tvou jedinečnou zahradu na Zeleném Impériu!

Hrát simulace se zahradou zdarma

Počítač s připojením na internet a funkční emailová adresa. To je vše co ke hře potřebuješ, abys mohl zdarma začít hrát. Milióny lidí hrají denně hry v prohlížeči. Oblíbené jsou hlavně simulační hry a komplexní ekonomické hry. Zelené Impérium nabízí velmi zajímavý setting a atmosféru hry, které každého zaujme.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Upjers: Bezplatné online hry

Tato Bamberská společnost se zajímá vývojem bezplatných online her už od roku 2006. K tomu patří i hra Zelené Impérium. Jedná se o hry které se hrají přímo v prohlížeči bez downloadů a instalací jiného softwaru.

Forum - Zelené Impérium