Zelené Impérium - hra online z upjers

Zelené Impérium – Zahradní ekonomická simulace

Browser hry Upjers

Nabídka pro moderní hráče

Hry v prohlížeči nabízí zvědavým hráčům možnost hrát zajímavé hry v internetu a objevit tak nové možnosti dnešní doby. Hry v prohlížeči dávají takto možnost každému zažít nové varianty her na které se už dlouho čekalo. Tyto hry mají obrovský potenciál k modernímu hraní.


Zelené Impérium

Bezplatná online hra

Skvělý gameplay a rozmanitost, tak jako zábava, to je to co bezplatné online hry jako Zelené Impérium nabízí.

Zábava pro každého

Mladí i staří hrají dnes velmi rádi online hry. Vytvořte svou vlastní virtuální zahradu přímo v prohlížeči.

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Funkce online hry

Hry v prohlížeči vám nabízí mnoho funkcí. To samozřejmě platí i pro hru Zelené Impérium. Jako pán nad svou vlastní zahradou sami rozhodnete jaké rostliny chcete pěstovat a jak má vaše dekorace vypadat. Vaše produkty pak můžete prodat zákazníkům nebo na trhu jiným hráčům. Ve výzkumní laboratoři máte možnost urychlit růst vašich rostlin.

Bezplatná online hra

Právě v posledních letech slaví online hry čím dál větší oblíbenost. Milióny lidí hrajou online hry od Upjers a mají zábavu v různých druhů her. Předpoklad ke hře je jen jeden počítač s internetovým připojením a funkční emailovou adresou. V tutoriálu jsou vysvětlené důležité funkce hry, než začnete zcela sami hru hrát. Ve hře vám pak stojí mnoho funkcí k dispozici kterých můžete využít.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Upjers hry: Zažít zdarma

Browserové hry – tak jsou zvané online hry, které se dají hrát zdarma přímo přes prohlížeč. A to bez jakýchkoliv downloadů nebo instalací softwaru. Bamberská společnost Upjers vyvýjí tento typ her už od roku 2006.

Forum - Zelené Impérium