Zelené Impérium - hry online zdarma v prohlížeči

Zelené Impérium – Virtuální zahrada v prohlížeči

Browser hry Upjers

Kritika a návrhy jsou rádi viděné!

Jasně, některé aspekty jsou kritizované. Ale mnohokrát jsou ti největší kritici naši největší fanoušci. Protože zrovna, když znáte online hry tak dobře, že se o nich bavíte i s kamarády, tak je to jasné, že se pořádně podíváte na všechny funkce a změny hry.


Zelené Impérium

Jedinečná hra v prohlížeči

Zde se můžou hrát bezplatné online hry v jejich celé kráse. Zelené Impérium je jedinečná hra v prohlížeči.

Funkce bezplatných her v prohlížeči

Zelené Impérium nabízí hráčům velmi rozmanité funkce. Objevte svou vášeň k přírodě a staňte se hobby zahradníkem!

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Zažít bezplatné online hry

Zábavná online hra Zelené Impérium vám dává možnost, vžít se do role zahradníka. Z malé zahrádky s plevelem se pomalu stanete k mistrovskému zahradníkovi. K tomu máte k dispozici mnoho funkcí. Obchoduj online s jinými hráči na trhu, kup si sazenice a kup si překrásné dekorace se kterými si můžeš tvou zahradu vyzdobit.

Zelené Impérium – Princip hry

I v této online hře platí: Dohromady jste silní! Přistupte jedné gildě, nebo si zařiďte svou vlastní! Zde se pak ne jen můžete domluvit kdo prodá jaké produkty, ale můžete dohromady pracovat na světovém divu! Vaše medaile a poháry si můžete obdivovat ve vaši polici. Aby jste dále vyzdobily vaši zahradu, tak si můžete koupit dekorační produkty, třeba jako jeden pavilon, nebo klouzačku. Vyzdobte si vaši zahradu tak jak chcete a jak se vám to líbí. Splň srandovní questy a stan se imperátorem Zeleného Impéria!

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Upjers hry: Bezplatný herní žážitek

Ponořit se do fantastických světů a to zdarma – Tento jedinečný zážitek vám nabízí hry společnosti Upjers. Od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers hry v prohlížeči. K tomu patří i hry jako je třeba My Free Zoo. Milióny lidí po celém světě hrají online hry z Bamberku.

Forum - Zelené Impérium