Browser hry » Zelené Impérium – Zahradni simuluce ✔

Hra v prohlížeči pro hobby zahradníky

Browser hry Upjers

Zelené Impérium – Online hra pro mladé a staré

Zelené Impérium vám ze svými funkcemi dává možnost otevřít si svou vlastní zahradu. V barevné hře se zahradou od Upjers pěstujete ovoce a zeleninu, vyzdobujete s dekoraci svou zahradu a vyděláváte si peníze prodejem svých produktů.


Zelené Impérium

Vaše kariéra v zahradě

Chopte se vašich zahradních nůžek a vyzdobte vaši vlastní zahradu. Vaši fantazii nejsou dané hranice.

Online simulace se zahradou

Existují online simulace zahrady, které garantují zábavu pro mladé a staré. Zelené Impérium každopádně patří do této skupiny online her.

Obchodujte s vašimi produkty s jinými hráči
Vaši sklizeň můžete prodat na trhu
S pravou dekoraci si vyzdobíte vaši zahradu
Drzý krtek v Zeleném Impériu

Nedej plevelu šanci!

V rozmanité online hře Zelené Impérium je vaše zahrada základním dílem hry. Nakonec si prodejem vypěstovaných produktů vyděláváte peníze, za které si pak můžete stále vylepšovat zahradu, dokupovat hezké dekorace a kupovat dárky pro vaše kamarády. Obchodujte ze spoluhráči a prodejte své produkty za nejlepší cenu. Pozorujte, jak se vaše zahrada rozšiřuje a jak vaše rostliny kvetou.

Funkce online hry se zahradou

Ve vaši zahradě můžete využít z mnoho různých funkcí této hry v prohlížeči. Výzkumem rostou vaše rostliny rychleji a můžete sadit nové druhy rostlin. Mnoho questů garantují rozmanitost a hodně zábavy ve hře. Zelené Impérium vám nabízí ze svými funkcemi všechno co patři ke skvělé online hry. V novinách se dozvíte důležité věci kolem vaši zahrady. Vaše virtuální zahrada je už jen pár kliků vzdálená. Ale pozor: Dávej bacha na krtky. Mrkev a jinou zeleninu moc rádi jí.

Zkoumej abys mohl sadit nové rostliny
Vyzdobení tvé vlastní zahrady nejsou dané hranice

Bezplatná zábava ve hře – Hry od Upjers

Od roku 2006 Bamberský vývojář Upjers publikuje hry v prohlížeči. Srandovní online hry, ke kterým patří i zoo hry, se dají hrát přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů a instalací. K tomu můžou hrát tisíce hráčů dohromady.

Forum - Zelené Impérium