Wurzelimperium

Jedna s nejoblíbenějšíh online her!

Ještě více online her jako je Zelené Impérium najdeš na stránkách od Upjers.com

Byl jsi automaticky odhlášen.
Uvědom si prosím:
Pravidelně budeš odhlášen po 2 hodinách. Je to bezpečnostní opatření v případě připojení z veřejných míst (škola, kavárna..) a zapomenutí se odhlásit.

Příjemnou zábavu!!

Váš tým Zeleného Impéria

Přihlášení
Server:
Login:
Heslo:
GFX aktivní?
Portál-Login
Centrální login s tvý účtem portálu.
Ještě nemáš účet na portál? Klikni zde!
Server

Portálové jméno

Portálové heslo


Zjisti víc
X

Pravidla

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows

Operační systém: Windows XP včetně Service Pack 2 nebo Windows Vista

Prohlížeč: Internet Explorer 7, Firefox 2.0 nebo novější, Opera 9.5 nebo novější, Safari 3.1 nebo novější

Macintosh

Operační systém: Mac OS X 10.4 Tiger nebo 10.5 Leopard

Prohlížeč: Safari 3, Firefox 2+ nebo kompatibilní prohlížeč

Linux/UNIX

Firefox 2+ nebo kompatibilní prohlížeč

Co je Zelené impérium?

Zelené impérium je ekonomická simulace, ve které se všechno točí kolem mikrokosmu zvaného zahrada. Tato bezplatná webová hra funguje kompletně ve tvém webovém prohlížeči, bez dodatečných stahování nebo instalování softwaru! V roli zahradního trpaslíka si v Zeleném impériu vytvoříš svůj vlastní malý zahradní ráj. Setí, sázení, zalévání, sklízení: Můžeš si vybírat z nejrůznějších druhů ovoce a zeleniny: Rajčata, cibule, jahody nebo raději mrkev a salát? Navštiv město Zelená dolina, abys mohl/a obchodovat s jinými hráči, koupit nové rostliny nebo zahradní dekoraci, splnit přání tvých zákazníků a snaž se vždy o udržení dobrého sousedství - nebo se ti může stát, že ti nějaký jiný zahrádkář pošle do tvých záhonů krtka...

Příběh

Ahoj a srdečně vítej v mém malém zahradním ráji! Dovol mi, abych se představil, jmenuji se Vilém Zelenka a jsem ostřílený zahradní trpaslík. Láska ke všemu zelenému mi byla vložena již do kolébky. Ale protože musím jako moderní zahradní trpaslík jít s duchem doby, pořídil jsem si nedávno počítač a narazil jsem ve svém webovém prohlížeči na skvělou středověkou ekonomickou hru Kapi Regnum. A od té doby nemám skoro vůbec čas na sazení zeleniny a pravidelné návštěvy trhu. A kromě toho jsem si našel malou trpasličí přítelkyni, se kterou jsem se seznámil na jednom setkání uživatelů - když nikoho nenajdu, kdo by mi rychle pomohl, převezmou brzo moc nad mou krásnou zahradou krtci - a to ani nemluvím o plevelu! Když jsem tě proto zahlédl u brány mé zahrady, bylo mi hned jasné: Do tvých rukou mohu svěřit mou oblíbenou zelenou oázu. Co, ty nemáš ani tušení o zahradničení? Nevadí, zde máš rýč a konvici, pojď se mnou, ukážu ti vše potřebné k tomu, abys mohl/a vytvořit své vlastní Zelené impérium!

Zelené impérium
Česká republika